REALITNI SKUPINA STING

Jsme skupinou společností působících ve všech oblastech svázaných s realitním trhem.

Věnujeme se jak zprostředkování bydlení, tak i komerčním nemovitostem, nákupům nemovitostí včetně jejich oddlužení a taktéž financování nákupu realit a to díky vlastnímu hypotečnímu centru. Specializace a zastoupení ve všech oblastech spojených s nemovitostmi z nás vytváří jedinečné realitní uskupení.

Realitní skupina STING znamená 400 zkušených profesionálů ve svém oboru, kteří svou práci vykonávají s plným nasazením a především pro maximální spokojenost svých klientů. Pracovníky našich společností jsou realitní makléři, specialisté na komerční nemovitosti, specialisté na nákupy a oddlužení a hypoteční makléři. Toto obchodníci se tak mohou soustředit na péči o klienta díky zázemí silné firmy, které tvoří tým právníků, odborníků z oblasti IT, marketingu, PR, personalistů, ekonomů a techniků. Neustálým zvyšováním odborných znalostí a dovedností svých zaměstnanců směřujeme ke zvyšování kvality námi poskytovaných služeb, což je naším hlavním cílem.

Komu patří

Představuje české společnosti zastřešené značkou STING, které vznikaly postupně od roku 1997 bez zahraničního kapitálu a cizího know-how. Všechny společnosti vlastní jeden majitel Martin Zaremba. Poznání, že i v dnešním globalizovaném světě je možné přijít s nápadem, realizovat jej, uspět a navíc konkurovat nadnárodním korporacím, které se překotně rozrůstají prostřednictvím zahraničního know-how, je pro Realitní skupinu STING motivací k další práci a růstu.

Kde působí

Realitní skupina STING své aktivity zaměřuje především na český realitní, finanční a developerský trh. Její pobočky se nacházejí ve většině okresních měst České republiky. V roce 2007 vstoupila na slovenský realitní trh.

Kde sídlí

Řídící struktura Realitní skupiny STING sídlí v Centru realitních služeb v Třinci (Moravskoslezský kraj).

Kdo pro STING pracuje?

Realitní skupina STING znamená přes 400 zkušených profesionálů ve svém oboru, kteří svou práci vykonávají s plným nasazením a především pro maximální spokojenost svých klientů. Mezi pracovníky tak zvaného „core businessu“ obchodních společností STINGu patří realitní makléři, specialisté na komerční nemovitosti, hypoteční makléři a specialisté na developerské projekty. Tito obchodníci se tak díky zázemí silné firmy mohou soustředit na péči o klienta. Neobchodní pozice pak tvoří tým právníků, odborníků z oblasti IT, marketingu, PR, personalistů, ekonomů a techniků. Neustálým zvyšováním odborných znalostí a dovedností svých zaměstnanců směřuje Realitní skupina STING ke zvyšování kvality poskytovaných služeb, což je jejím hlavním cílem.