ÚLOHA FONDU STING

Fond disponuje dostatkem finančních prostředků, které dle potřeby uvolňuje pro obchodní transakce spojené s obchodováním s nemovitostmi. Fond zosobňuje garanci toho, že peníze budou vyplaceny včas a v plné výši.

STING investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s. je schopen vyhovět poptávce a přáním těch klientů, kteří požadují peníze rychleji oproti běžnému prodeji a tudíž realizuje i nákupy těch nemovitostí, u kterých by hrozila pro klienta neúnosná časová prodleva. Další skupinu tvoří klienti, kteří mají nemovitost blokovanou exekucemi a zástavními právy a potřebují rychle prodat. Realitní fond je tak schopen z vlastních zdrojů nakoupit nemovitost klienta v rámci celé České republiky a to v řádu několika dnů.

Poskytnutí garance a závazek transparentnosti

Sám fakt, že STING investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s. je pod dohledem ČNB, podtrhuje jeho důvěryhodnost. Veškeré transakce musí být prováděny přes běžný účet, což pro klienta znamená transparentní jednání s jeho penězi. Může tedy garantovat, že peníze, které budou klientovi slíbeny, budou včas vyplaceny.